#15
Elegant Armani My Way parfymflaska, damparfym med sofistikerad design

Armani

My Way

Armani My Way är en blommig parfym med bergamott och apelsinblomma i toppen, perfekt för vårdagar.

Bästa pris

Beautycos
från 1 004 kr · 50 ml (20,07 kr/ml)

Bästa pris per ml: 90 ml, 12,68 kr/ml hos Beautycos (1 141 kr)

Köp hos Beautycos

Jämför 16 erbjudanden ↓

Doftnoter

Toppnoter: bergamott, apelsinblomma
Hjärtnoter: tuberose, jasmin
Basnoter: cederträ, vanilj, vit mysk

Egenskaper

Hållbarhet

4/5

Sillage

3/5

Säsong

Vår

Tillfälle

Dagtid

Jämför priser

Vi kan få provision när du klickar vidare till en butik. Det påverkar inte rankningen eller prisjämförelsen.

50 ml från 20,07 kr/ml

Beautycos

50 ml · EDP

Bäst pris

1 004 kr

20,07 kr/ml

Köp

Nordicfeel

50 ml · EDP

1 120 kr

22,40 kr/ml

Köp

Lyko

50 ml · EDP

1 120 kr

22,40 kr/ml

Köp

Kicks

50 ml · EDP

1 189 kr

23,78 kr/ml

Köp

Eleven

50 ml · EDP

1 450 kr

29,00 kr/ml

Köp
30 ml från 21,53 kr/ml

Beautycos

30 ml · EDP

646 kr

21,53 kr/ml

Köp

Lyko

30 ml · EDP

769 kr

25,63 kr/ml

Köp

Kicks

30 ml · EDP

769 kr

25,63 kr/ml

Köp

Stylingagenten

30 ml · EDP

799 kr

26,63 kr/ml

999 kr

Köp

Cocopanda

30 ml · EDP

887 kr

29,57 kr/ml

Köp
90 ml från 12,68 kr/ml

Beautycos

90 ml · EDP

Bäst kr/ml

1 141 kr

12,68 kr/ml

Köp

Lyko

90 ml · EDP

1 509 kr

16,77 kr/ml

Köp

Kicks

90 ml · EDP

1 509 kr

16,77 kr/ml

Köp

Cocopanda

90 ml · EDP

1 548 kr

17,20 kr/ml

Köp
Provstorlekar & resesprayer Under 15 ml – bra för att testa doften

Eleven

10 ml · EDP

325 kr

32,50 kr/ml

Köp

Nordicfeel

10 ml · EDP

325 kr

32,50 kr/ml

Köp

Priser senast uppdaterade

6 erbjudanden är tillfälligt slut.

Om Armani My Way

Armani My Way är en fängslande blommig doft som fångar vårens essens. Denna parfym erbjuder en sofistikerad och elegant upplevelse, perfekt för dagtid.

Doftens Utveckling

Doften öppnar med friska toppnoter av bergamott och apelsinblomma, vilket ger en uppfriskande start. I hjärtat blommar tuberose och jasmin, vilket ger en rik och feminin karaktär. Basnoterna av cederträ, vanilj och vit mysk skapar en varm och inbjudande avslutning.

När och Var

Perfekt för vårens ljusa dagar, Armani My Way är idealisk för dagligt bruk med sin långvariga hållbarhet och medel sillage, vilket gör att den lämnar ett bestående intryck utan att överväldiga.

Denna doft passar dig som älskar blommiga och eleganta parfymer. Den är mindre lämplig om du föredrar tyngre eller kryddigare dofter.

Handla parfym hos våra partners

Klicka på en butik för att utforska deras sortiment

Annons – Vi samarbetar med dessa butiker och kan få ersättning vid köp

Bäst pris

1 004 kr · 50 ml

Beautycos

Köp

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du vår användning av cookies. Cookiepolicy · Integritetspolicy