Röd stilettformad parfymflaska, Carolina Herrera Very Good Girl, damparfym

Carolina Herrera

Very Good Girl

Carolina Herreras Very Good Girl är en blommig doft med röda vinbär och litchi i toppen, ros i hjärtat och en bas av vanilj och vetiver. Perfekt för vårens kvällar.

Bästa pris

Beautycos
från 630 kr · 30 ml (21,01 kr/ml)

Bästa pris per ml: 30 ml, 21,01 kr/ml hos Beautycos (630 kr)

Köp hos Beautycos

Jämför 11 erbjudanden ↓

Doftnoter

Toppnoter: röda vinbär, litchi
Hjärtnoter: ros
Basnoter: vanilj, vetiver

Egenskaper

Hållbarhet

4/5

Sillage

3/5

Säsong

Vår

Tillfälle

Kväll

Jämför priser

Vi kan få provision när du klickar vidare till en butik. Det påverkar inte rankningen eller prisjämförelsen.

30 ml från 21,01 kr/ml

Beautycos

30 ml · EDP

Bäst pris

630 kr

21,01 kr/ml

Köp

Nordicfeel

30 ml · EDP

735 kr

24,50 kr/ml

Köp

Lyko

30 ml · EDP

735 kr

24,50 kr/ml

Köp

Cocopanda

30 ml · EDP

815 kr

27,17 kr/ml

Köp

Kicks

30 ml · EDP

980 kr

32,67 kr/ml

Köp

Eleven

30 ml · EDP

990 kr

33,00 kr/ml

Köp
50 ml från 22,28 kr/ml

Cocopanda

50 ml · EDP

1 114 kr

22,28 kr/ml

Köp

Lyko

50 ml · EDP

1 114 kr

22,28 kr/ml

Köp

Nordicfeel

50 ml · EDP

1 149 kr

22,98 kr/ml

Köp

Eleven

50 ml · EDP

1 420 kr

28,40 kr/ml

Köp

Kicks

50 ml · EDP

1 420 kr

28,40 kr/ml

Köp

Priser senast uppdaterade

1 erbjudande är tillfälligt slut.

Om Carolina Herrera Very Good Girl

Carolina Herrera Very Good Girl är en förtrollande blommig doft som fångar vårens essens. Med sin eleganta och moderna karaktär är denna parfym en hyllning till femininitet.

Doftnoter

Very Good Girl öppnar med friska toppnoter av röda vinbär och litchi, som ger en livlig och fruktig start. I hjärtat blommar en rik ros som tillför en tidlös elegans. Basen avslöjar en varm och sensuell kombination av vanilj och vetiver, vilket ger doften ett djup och en långvarig effekt.

Denna doft är som gjord för våren, med sin fräscha och blommiga karaktär. Med en lång hållbarhet och medel sillage, är Very Good Girl perfekt för kvällstillfällen när du vill göra ett bestående intryck.

Denna parfym passar dig som älskar blommiga och fruktiga dofter med en sensuell bas. Om du föredrar mer subtila eller kryddiga dofter, kan det vara mindre lämpligt.

Handla parfym hos våra partners

Klicka på en butik för att utforska deras sortiment

Annons – Vi samarbetar med dessa butiker och kan få ersättning vid köp

Bäst pris

630 kr · 30 ml

Beautycos

Köp

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du vår användning av cookies. Cookiepolicy · Integritetspolicy