Narciso Rodriguez Narciso Poudree damparfymflaska på vit bakgrund

Narciso Rodriguez

Narciso Poudree

Narciso Poudree från Narciso Rodriguez är en blommig doft som förför med sina långa hållbarhet och medelstora sillage, perfekt för höstens kvällar.

Bästa pris

Cocopanda
från 576 kr · 30 ml 641 kr (19,20 kr/ml)

Bästa pris per ml: 90 ml, 11,03 kr/ml hos Beautycos (993 kr)

Köp hos Cocopanda

Jämför 6 erbjudanden ↓

Doftnoter

Toppnoter: bulgarisk ros, jasmin, apelsinblomma
Hjärtnoter: musk
Basnoter: vetiver, ceder, kumarin, patchouli

Egenskaper

Hållbarhet

4/5

Sillage

3/5

Säsong

Höst

Tillfälle

Kväll

Jämför priser

Vi kan få provision när du klickar vidare till en butik. Det påverkar inte rankningen eller prisjämförelsen.

30 ml från 19,20 kr/ml

Cocopanda

30 ml · EDP

Bäst pris

576 kr

19,20 kr/ml

641 kr

Köp

Nordicfeel

30 ml · EDP

576 kr

19,20 kr/ml

Köp

Eleven

30 ml · EDP

980 kr

32,67 kr/ml

Köp
50 ml från 14,96 kr/ml

Cocopanda

50 ml · EDP

748 kr

14,96 kr/ml

880 kr

Köp

Beautycos

50 ml · EDP

784 kr

15,68 kr/ml

Köp
90 ml från 11,03 kr/ml

Beautycos

90 ml · EDP

Bäst kr/ml

993 kr

11,03 kr/ml

Köp

Priser senast uppdaterade

5 erbjudanden är tillfälligt slut.

Om Narciso Rodriguez Narciso Poudree

Narciso Poudree från Narciso Rodriguez är en förtrollande blommig doft som lanserades 2016. Denna parfym är en hyllning till kvinnlighet, med en sensuell och sofistikerad karaktär.

Doften öppnar med förföriska toppnoter av bulgarisk ros, jasmin och apelsinblomma. Dessa blommiga noter ger plats åt hjärtat av parfymen, där den djupa och varma musk dominerar. Basen avrundas med jordnära och träiga noter av vetiver, ceder, kumarin och patchouli, vilket ger doften en sofistikerad och långvarig finish.

Denna doft är idealisk för höstens kvällar, där dess långa hållbarhet och medelstora sillage verkligen kommer till sin rätt. Perfekt för intima middagar eller festliga tillställningar.

Välj Narciso Poudree om du söker en doft som kombinerar blommig elegans med en djup och sensuell bas. Mindre lämplig om du föredrar lätta och fräscha dofter.

Handla parfym hos våra partners

Klicka på en butik för att utforska deras sortiment

Annons – Vi samarbetar med dessa butiker och kan få ersättning vid köp

Bäst pris

576 kr · 30 ml

Cocopanda

Köp

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du vår användning av cookies. Cookiepolicy · Integritetspolicy