Rosa parfymflaska formad som en rosett, Viktor & Rolf Bonbon damparfym

Viktor & Rolf

Bonbon

Viktor & Rolf Bonbon är en gourmanddoft som kombinerar friska citrusnoter med en hjärta av karamell och blommor, perfekt för höstens kvällar.

Bästa pris

Beautycos
från 587 kr · 30 ml (19,58 kr/ml)

Bästa pris per ml: 50 ml, 17,20 kr/ml hos Beautycos (860 kr)

Köp hos Beautycos

Jämför 5 erbjudanden ↓

Doftnoter

Toppnoter: mandarin, persika, apelsin
Hjärtnoter: karamell, apelsinblomma, jasmin
Basnoter: bärnsten, sandelträ, guajakträ, ceder

Egenskaper

Hållbarhet

4/5

Sillage

4/5

Säsong

Höst

Tillfälle

Kväll

Jämför priser

Vi kan få provision när du klickar vidare till en butik. Det påverkar inte rankningen eller prisjämförelsen.

30 ml från 19,58 kr/ml

Beautycos

30 ml · EDP

Bäst pris

587 kr

19,58 kr/ml

Köp

Nordicfeel

30 ml · EDP

738 kr

24,60 kr/ml

Köp

Kicks

30 ml · EDP

739 kr

24,63 kr/ml

985 kr

Köp

Eleven

30 ml · EDP

985 kr

32,83 kr/ml

Köp
50 ml från 17,20 kr/ml

Beautycos

50 ml · EDP

Bäst kr/ml

860 kr

17,20 kr/ml

Köp

Priser senast uppdaterade

9 erbjudanden är tillfälligt slut.

Om Viktor & Rolf Bonbon

Viktor & Rolf Bonbon är en förtrollande doft som fångar essensen av sötma och sofistikation. Denna gourmandparfym är en hyllning till njutning och elegans, perfekt för den som älskar att omge sig med en aura av lyx.

Doften öppnar med en frisk explosion av mandarin, persika och apelsin, vilket ger en uppfriskande och livlig start. I hjärtat av doften finner vi en ljuvlig blandning av karamell, apelsinblomma och jasmin, som ger en rik och förförisk karaktär. Basen avrundas med varma toner av bärnsten, sandelträ, guajakträ och ceder, vilket ger en djup och långvarig finish.

Bonbon är den perfekta doften för höstens kvällar, med sin långa hållbarhet och tydliga sillage som lämnar ett bestående intryck. Den är idealisk för speciella tillfällen när du vill känna dig extra elegant och sofistikerad.

Denna doft passar dig som älskar söta och komplexa dofter med en tydlig närvaro. Mindre lämplig om du föredrar lätta och diskreta parfymer.

Handla parfym hos våra partners

Klicka på en butik för att utforska deras sortiment

Annons – Vi samarbetar med dessa butiker och kan få ersättning vid köp

Bäst pris

587 kr · 30 ml

Beautycos

Köp

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du vår användning av cookies. Cookiepolicy · Integritetspolicy